*GÜNCEL*

Kafana Göre Kalıbını Kullanan Kızlar

     “Seninle kim sevişmek ister ki” dedim ve o da aynen: “Haaadi kafana göre, yol aaal.” İçten içe gülebildim sadece. Hakikaten öyle bir balyoz etkisi yapan bir kelime ki, söylendiğinde karşılık olarak bir “anti-yol al” deyip golü atamıyorsunuz. Buradan icat edene tebriklerimi sunuyorum ve o anda nasıl bir kafa yaşıyordu gerçekten merak ediyorum. Lakin bu iki kelime bir kızın eline verilmemeli çünkü gerçekten iğrenç bir manzara ortaya çıkıyor.

 Devamını Gör...
Erotik Resimler Çekip 'Arkadaşlık' Sitesinde Yayınlamak
      
     Ama hayır… Ne vardır bilirsiniz dostlar: Erkek her zaman haksız, her zaman öküz, düşüncesiz, hep yalancı, hep riyakar, hep gamsız. Ama kadınlar melektir. Hepsi çiçektir. Koklanmalı, sevilmeli, okşanmalı… Değil mi? Kocaman bir ‘hayır’ daha… Oyun kuralları buysa ben oyunda yokum. Sürüye katılmıyorum. Çiçekmiş… Sulamam gerekiyorsa dölümle sularım. Bu konuda yardımcı olabilirim. Benim gibi düşünen erkekler var biliyorum, sayıca fazla hatta. Ama ne yazık ki hala bu oyunu oynuyorlar. Doğrusu, oyuna geliyorlar. Ben babası değilim. Paramı paylaşmam. Paylaşacağım bir şey varsa sikimdir. Hayır, kalbimi isteme, bu hakkı da kaybettin. Beyaz Porsche’lu prensini parmakların amında çok beklersin.


Aşk Mucizeleri Sever

     Tamam, dünyanın ilk aşk filmi ‘ATS’ değil tabii ki ama ülkemizde sinema çapında görülen son darbe bu filmdir. Neden peki bu filmin üzerine bu kadar yükleniyorum? Hani bazı şeyler yaşarsınız, bu şeyler sinirlerinizi yerinden oynatır, hayatınız alt üst eder, yaşam sevincinizi emer ya... Daha sonra tahammül seviyeniz, sabır taşınızın health çubuğu dolmak üzeredir. Ve sonra ufak bir kıvılcım, kavga, sürtüşeme, laf, adını siz koyun artık o her neyse sabır taşınızı çatlatır. Sıçtığınız bok kadar değeri olmayan şey yapabilir bunu. He işte, bu film bahsettiğim sıçtığınız boktur.